aboutus

Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd.

Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd.
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İhracatçı
Markalar: Kazan-Kazan
No. Çalışanları: 150~150
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Hakkımızda

Hedefinize ulaşmanın tek yolu, müşterilerinizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Hongkong Win-Win Manufactory Co Ltd , 2008 yılında kurulan bilgi ve sistem entegrasyonuna odaklanan bir şirkettir. Ana işimiz bilgisayar yazılımı teminidir. Gelişme on yılında, coutless müşterilerin güvenini kazandık, bu bize minnettar hissettiriyor. Müşterilerimizin güveninin ne kadar değerli olduğunu göstermenin tek yolunun akılda tutulması gerektiğini biliyoruz: ürün kalitesi, en ucuz fiyat ve yüksek standart müşteri hizmetleri konusunda ısrarcı olmak. Ancak bu şekilde müşteri ile aramızdaki sağlık ilişkisini kurabilir ve sürdürebiliriz.

Sizinle yeni bir dönüm noktası ilişkileri kurmaya hazırız, ya siz?

Ürünlerimiz, Windows işletim sisteminden Adobe Acrobat'a ve hatta FileMaker Pro'ya kadar tüm PC sistem yazılımı ve genel ofis kullanım yazılımı alanlarını kapsamaktadır. Müşterilerimize (sizin gibi) hem adil hem de uygun fiyatla en iyi ürünü sunmak ve kurulum sürecinin müşterilerimiz için kolay ve iyi olmasını sağlamak için buradayız.

Size ne önerebiliriz

Yüksek Kaliteli Ürün

Rekabetçi fiyat

Yüksek Standart 24 Saat Müşteri Hizmetleri

Gizlilik koruması

Satın Alma Deneyimi Memnuniyeti

Geçmiş

Hongkong Win-Win Manufactory Co. Ltd. , 2 yıl boyunca 2008 yılında kurulan Hongkong Win-Win Manufactory Company Ltd. , 2010 yılından bu yana Microsoft Company'den yetişmiş ve başarılı olmuştur. bilgi sistemi entegrasyonu sağlama konusunda yıllık deneyim.

2020'ye yaklaşma zamanı gelecek gibi, önümüzdeki 10 yıl için sabırsızlanıyoruz, müşterilerimizle birlikte büyümeyi umuyoruz.

Hizmet

Size hangi hizmetleri sunabiliriz

Yüksek Kaliteli Ürün

Şirket geliştirme on yılında müşterilerimize kaliteli ürün sunmakta ısrar ediyoruz. En sevdiğiniz endüstri lideri yazılımları ve kişi, aile ve hatta iş için tüm Yardımcı Yazılımları sunuyoruz. Tüm ürünlerimizin orijinal ve hazır olduğunu garanti ediyoruz.

Rekabetçi fiyat

Müşterilerimizin ürünü adil ve kabul edilebilir fiyatla almasına yardımcı olmak bizim için çok önemlidir. Diğer perakendecilerle karşılaştırıldığında, sürekli olarak sayısız müşteriye güvenmemizi sağlayan rekabetçi fiyat ve hizmet sunmaktayız.

;

Yüksek Standart 24 Saat Müşteri Hizmetleri

Bizim için bir diğer önemli şey müşterilerimizi memnun etmektir. Bu hedefe ulaşmak için 24 saat müşteri hizmeti sunmaktayız. Müşteri Hizmetleri Ekibindeki tüm çalışanlar şirketimizde profesyonel ve etkindir.

Gizlilik koruması

Müşterinin gizliliği yukarıda sunduğumuz hizmet kadar önemlidir. Biz güvenli bir siteyiz ve mümkün olan en iyi güvenliği sunmak için en ileri teknolojiyi kullanırız. Sitemiz SSL sertifikalıdır ve tamamen şifrelenmiştir, böylece kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz tamamen güvende kalır.

Satın Alma Deneyimi Memnuniyeti

Müşterilerimize kolay ve verimli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Sitemiz kullanıcı dostudur, bu nedenle en az teknoloji meraklısı müşteri bile ürün aramadan satın alma işlemine karışıklığı olmadan gidebilir. Kullanım kolaylığını artırmak amacıyla web sitemizi düzenli olarak geliştiriyoruz.

Ekibimiz

Müşterilerimize büyük destek deneyimi vermek ve müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözmek için, şu anda 20'nin üzerinde üyesi olan Müşteri Hizmetleri Ekibini kurduk.

İletişim bilgileri