products

Laptop Corel Draw X6 Seri Numarası, Coreldraw Kurulum Kodu Çok Çekirdekli İşlemci

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Corel Corporation
Sertifika: Corel Corporation
Model numarası: CorelDRAW Teknik Süit X6
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
Sürüm: CorelDRAW Technical Suite X6 Perakende Kutusu dil: Çoklu dil desteği
RAM: 1 gb Sabit sürücü: GB 1,5 GB
Uygulanabilir: Masaüstü bilgisayar, Tablet PC, Dizüstü bilgisayar Durumu: Stock
Sistem uygulaması: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 cihazlar: Fare, tablet veya çoklu dokunmatik ekran
Vurgulamak:

coreldraw graphics suite 2018

,

corel draw graphic suite


Ürün Açıklaması

Laptop Corel Draw X6 Seri Numarası, Coreldraw Kurulum Kodu Çok Çekirdekli İşlemci

Corel CDTSX6 Genel Bakış

Corel'den CorelDRAW Technical Suite X6, Corel DESIGNER'ın teknik çizim araçlarını CorelDRAW'ın grafik tasarım gücü ile birleştirerek size eksiksiz bir görsel iletişim çözümü sunar. Karmaşık eğitim kılavuzlarından ve karmaşık parça kataloglarından ayrıntılı talimat sayfalarına ve daha fazlasına kadar çok çeşitli teknik iletişim projeleriyle mücadele edebilirsiniz.
CAD çizimleri (AutoCAD DWG ve DXF), eski dosyalar ve görüntüler ve daha fazlasını destekleyen CorelDRAW Technical Suite X6, bilgilerinizin endüstrinin tüm önde gelen formatlarında iletilmesini veya yenilenmesini sağlar. Dahili 3D repurposing, ayrıca 3D CAD desteği ve gelişmiş 3D görselleştirme ekleme seçeneğine sahiptir. Yazılım, özel diyagram oluşturma araçlarıyla ve öngörülen çizim yetenekleriyle üstün teknik çizimler üretmektedir. Belirtme çizgisi ve boyutlandırma araçlarıyla, sağlam renk stilleri ve uyumlarıyla, herhangi bir teknik belgede tutarlı ve tamamlayıcı bir görsel stil elde edebilirsiniz.

Yazılım, standartlaştırılmış teknik belgeler oluşturmanıza ve sunmanıza ve WebCGM 2.x ve S1000D, Microsoft Visio (VSD), Microsoft Publisher, SVG, DOCX, EPS, TIFF dahil olmak üzere 100'den fazla dosya formatını destekleyen müşterileri ile dosya alışverişi yapmanızı sağlar , PDF ve daha fazlası. Yerel 64-bit desteği, daha iyi performans sağlar ve gelişmiş çok çekirdekli işlemci desteği, aynı anda birden fazla projede çalışırken, dosyaları içe ve dışa aktarırken veya büyük belgeleri işlerken verimliliği en üst düzeye çıkarır.

Çizim Araçları

Thread, Well, Cylinder ve Prism araçları da dahil olmak üzere öngörülen şekil araçlarıyla teknik resimlere detay seviyeleri ekler. Cıvata, somun ve daha fazlasını oluşturmak için öngörülen alanda diş ve kuyu şekilleri çizebilirsiniz. Yansıtılan boyut araçları, yansıtılan alandaki nesneleri ve mesafeleri de ölçmenizi sağlar.

Çizim Ölçeği Kontrolü

Çizim ve diyagramlarınızı çizim ölçeği kontrolü ile doğru ölçekte oluşturun. Etkin çizim ölçeğini görüntüleyin, başka bir ön ayara geçin veya istediğiniz zaman özel bir ölçek ayarlayın. Ek olarak, Corel DESIGNER X6, bir vektör çizimini 3B model görünümünden içe aktarırken çizim ölçeğini korur, böylece içe aktarılan görünümler kesin bir ölçekte yerleştirilebilir.

Çok Çekirdekli İşlemci ve Yerel 64 Bit Desteği

Gerçek çekirdek 64-bit Windows 7 ve Windows 8 uygulamaları olan çok çekirdekli işlem gücünün keyfini çıkarın. Gelişmiş hız, daha büyük dosyaları ve görüntüleri işlemenizi sağlar. Ek olarak, birkaç uygulamayı aynı anda çalıştırdığınızda sisteminiz daha tepki verir.

Nesne Stilleri

Nesne stilleri, renk stilleri ve renk uyumlarıyla projeleriniz boyunca tutarlı bir görünüm uygulayın. Nesne stilleri liman işçisi, stil oluşturma ve yönetimi, anahat, dolgu, kapaklar, boyut, belirtme çizgileri, haleler, karakter, metin çerçevesi ve renk stilleri dahil olmak üzere tek bir yerde ihtiyacınız olan her şeyle merkezileştirir. Birçok nesneyi bir kerede biçimlendirmek için favori stillerinizi Stil Kümeleri'nde birlikte gruplayın.

3B İthalat ve Görselleştirme Araçları

Çizimlerinizdeki 3B görünümleri ve modelleri kullanarak teknik projelerinize içerik ekleyin. Entegre XVL Studio 3D ile, DWG, 3DS, VRML ve XVL dosyalarından içe aktarılan 3B görünümlerden yüksek kaliteli görüntüler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, 3B modelleri gömmek için, yüksek çözünürlüklü önizlemeli düzenlenebilir 3B öğeler olarak 3B Ekle işlevini de kullanabilirsiniz.

CorelDRAW X6

Birlikte verilen CorelDRAW X6 ile çok çeşitli grafik projelerinde çalışın. Bu grafik tasarım yazılımı tamamlayıcı görevleri tamamlamak için vektör çizim ve sayfa düzeni araçları verir.

XVL Player ile 3D Modelleri Ekleyin

3D modelleri projenize 3D öğeler olarak gömmek için XVL Player'da 3D Ekle işlevini kullanabilirsiniz. Teknik resminize bağlam eklemek için görünümleri, ölçeklendirmeyi ve oluşturma modunu belirtir. Vektör çizimlerini 3B model görünümlerinden içe aktardığınızda, çizim ölçeği korunur ve içe aktarılan görünümler ölçeğe yerleştirilir. Seçilen 3B görünümünün yüksek çözünürlüklü görüntüsünü içeren teknik çizimleri yayınlayın. Entegre XVL Studio 3D ile daha fazla düzenleme için XVL dosyalarını da açabilirsiniz.

Araç çubuğundan ölçek kontrolü çizimi

Teknik resimler için çizim ölçeğini araç çubuğundan istediğiniz zaman değiştirin. Aktif çizim ölçeğini tanımlayın, herhangi bir çizim ölçeği ön ayarına geçin veya aktif belge için özel bir çizim ölçeği ayarlayın. Bir iletişim kutusu açmanıza gerek yoktur, çünkü her zaman gerçek çizim ölçeğini bileceksiniz çünkü kullanıcı arayüzünde görüntülenir.

 

CorelDRAW Technical Suite X6 Perakende Kutu ürününün içeriği:

- CorelDRAW Teknik Takım X6 Retial X 1


a). CorelDRAW Technical Suite X6 Retail sürümü yenidir ve ASLA başka hiçbir tesiste etkinleştirilmemiştir.

b). CorelDRAW Technical Suite X6, bu tesisler CorelDRAW Graphics Suite X6'yı kurup çalıştırabildiği sürece herhangi bir tesiste kullanılabilir.

c). CorelDRAW Technical Suite X6, 32 bit ve 64 bit sistemlerinde de kullanılabilir

d). CorelDRAW Technical Suite X6 çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.


CorelDRAW Technical Suite X6'ı yüklemek için sistem gereksinimleri
İşlemci Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 veya AMD Opteron
Veri deposu 1 GB
Hard disk alanı GB 1,5 GB
Cihazlar 1024 x 768 ekran çözünürlüğü

 

Gözden Geçirilmiş Stiller Motoru ve Docker

Nesne stilleri docker, semboller, belirtme çizgileri ve boyutlandırma dahil, grafik şekiller için stillerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve yönetimini kolaylaştırır. Stil Kümeleri, birden fazla nesne için tutarlı biçimlendirme uygular, yinelemeli sürümler üretir ve biçimlendirme hız ve tutarlılıkla uygular.

Renk Stilleri ve Armonileri

Bir projede renk değişikliği uygularken zaman kazanmak için, belgede kullanılan renklerden bir Renk Stili oluşturun. Bir Renk Stili oluşturduğunuzda, renkleri hız ve tutarlılık için toplu olarak değiştirebilirsiniz. Farklı renk şemalarına sahip yinelenen tasarımlar üretmek için bir belgenin renk stillerini bir Uyum içinde gruplayın.

Master Katmanlar

Çok Katmanlı belgeleriniz için Ana Katmanlar ile sayfaya özel tasarımlar oluşturun. Sayfaya özel başlıkları, altbilgileri ve sayfa numaralarını teknik iletişim belgelerinize eklemek daha kolaydır.

Sayfa Numaralandırma

Bir belgenin tüm sayfalarına anında, belirli bir sayfadan başlayarak veya belirli bir numaradan başlayarak sayfa numaraları ekleyin. Belgenize sayfa eklediğinizde veya sildiğinizde sayılar otomatik olarak güncellenir. Bu esneklik, sonunda tek bir yayın olacak birden fazla dosyayla çalışırken uygundur.

Otomatik SVG İhracat

Corel DESIGNER X6, ölçeklenebilir grafiklerin çevrimiçi yayınlanması için HTML 5 destekli vektör grafik dosyası formatı olan SVG'yi yayınlayabilir. SVG'ye yayınlamak, teknik geliştirme sistemleri ve herhangi bir içerik yönetim sistemi ile gelişmiş entegrasyon sağlayarak arka plan görevi olarak tamamen otomatikleştirilebilir.

Karmaşık Komut Dosyası Desteği

Bir elden geçirilmiş metin motoru, Asya ve Orta Doğu dilleri tarafından kullanılan glifler için düzgün dizgi sağlamak için yerleşik bir karmaşık komut dosyası desteği sunar. Bu, çok dilli teknik belgeler ve metin içeren yerel teknik resimler için kullanışlıdır.

İletişim bilgileri
Sales Manager