products

Orijinal Yazılım Coreldraw Lisans Anahtarı 32/64-bit Ürün Anahtarı Bir Etkinleştirme

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Corel Corporation
Sertifika: Corel Corporation
Model numarası: CorelDRAW Grafik Paketi 2018
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
Sürüm: CorelDRAW Grafik Paketi 2018 dil: Çoklu dil desteği
RAM: 1 gb Sabit sürücü: GB 1,5 GB
Uygulanabilir: Masaüstü bilgisayar, Tablet PC, Dizüstü bilgisayar Durumu: Stock
Sistem uygulaması: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 cihazlar: Fare, tablet veya çoklu dokunmatik ekran
Vurgulamak:

coreldraw graphics suite 2018

,

corel draw graphic suite


Ürün Açıklaması

Orijinal Yazılım Lisansı CorelDRAW Graphics Suite 2018 32/64-bit Ürün Anahtarı, Çoklu Dil, Tek Aktivasyon

Kapsamlı grafik tasarım yazılımı


Grafikler ve düzenler tasarlamak, fotoğrafları düzenlemek ve web siteleri oluşturmak için yaratıcılığınızı CorelDRAW® Graphics Suite X8'in eşsiz gücü ile birleştirin. Windows 10, çoklu monitör görüntüleme ve 4K ekranlar için gelişmiş desteğiyle, ilk kez kullananlara, grafik uzmanlarına, küçük işletme sahiplerine ve tasarım meraklılarına hızlı ve güvenle profesyonel sonuçlar sunar. Logolar, broşürler, web grafikleri, sosyal medya reklamları veya herhangi bir orijinal proje oluşturmak için yüksek kalibreli ve sezgisel araçları keşfedin. CorelDRAW yolunuzu.

Atlamak

İster ilk kez kullanıcı ister deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW® Graphics Suite X8 çalışmaya başlamanızı kolaylaştırır. Bu grafik tasarım yazılımıyla ilgili temel bilgileri öğrenin veya Başlangıç ​​turundaki yenilikleri görün ve iş akışı gereksinimlerinize uyan bir çalışma alanında anında üretken olun. Projelerinizi zenginleştirmek için yüksek kaliteli içerikten ve çok yönlü ürün içi öğrenme kaynaklarından yararlanın. Windows 10, çoklu monitör görüntüleme ve yeni 4K ekran desteğinin sağladığı ilave güçten yararlanın.

zanaat

CorelDRAW® Graphics Suite X8'in yüksek kalibreli, ancak sezgisel özellikleri ile tasarım becerilerinizden en iyi şekilde yararlanın. Gelişmiş yazı tipi arama ve filtreleme özelliği ile herhangi bir proje için yazı tiplerini hızlıca bulun. Vektör nesnelerini, metni ve bitmapleri herhangi bir yol boyunca bölmenize yardımcı olan gelişmiş Bıçak aracıyla daha hızlı çalışın. Fotoğraflarınızı Corel® PHOTO-PAINT ™ X8'deki İyileştirme Klonlama aracıyla iyileştirin ve gelişmiş Düzgün Görüntü iletişim kutusundaki perspektif bozulmalarını düzeltin.

kişiselleştirin

Tüm favori araçlarınızla kendinizi evinizde hissedin! Güncellenmiş arayüz ve özel simge boyutu, masaüstü ve pencere kenarlığı rengi ile tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Yeni Corel Font Manager ™ X8'in yardımıyla projeleriniz için fontları keşfedin ve düzenleyin; ayrıca uygulama içinden uygulama, eklenti ve uzantı satın alarak yaratıcı araçlar koleksiyonunuzu genişletin.

Zevk

Her türlü ortamda kalıcı bir etki yaratacak profesyonel kalitede çıktılar elde edin: ayırt edici logo ve tabelalardan çarpıcı pazarlama materyallerine, web ve sosyal medya grafiklerine, reklam panolarına ve daha fazlasına! Endüstri lideri dosya formatı uyumluluğu ve gelişmiş renk yönetimi araçlarıyla CorelDRAW® Graphics Suite X8, her türlü proje için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve doğruluğu sağlar. Yaratıcı seyahatinizde size yardımcı olacak canlı ve ilham veren CorelDRAW kullanıcıları topluluğunu keşfedin.

İletişim bilgileri
Sales Manager