products

Profesyonel Ev Windows 8.1 Tek Dil 64 Bit Ürün Anahtarı İngilizce Sürüm

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 8.1
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
Ürün adı: Microsoft Windows 8.1 Türü: Oem yeni anahtar
Uygulama: windwos 8.1 dil: Çoklu dil desteği
Ürün Tyep: İşletim Sistemi Ürün durumu: Stock
Uygulanabilir: Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Tablet PC İşletim sistemi sürümü: Windows 8.1 Pro 32/64 bit
RAM: 1 bit 32 bit için, 2 GB 64 bit için Sabit disk: 32 bit için 16 GB, 64 bit için 20 GB
Vurgulamak:

microsoft 8.1 product key

,

win 8.1 license key


Ürün Açıklaması

Profesyonel Ev Windows 8.1 Tek Dil 64 Bit Ürün Anahtarı İngilizce Sürüm

dağılım:

Microsoft, Windows 8'i Windows 8 için "yükseltme" olarak niteleyen "güncelleme" olarak pazarlar. Microsoft'un destek yaşam döngüsü ilkesi, Windows 8.1'i önceki Windows hizmet paketlerine benzer şekilde ele alır: 12 Ocak 2016'dan sonra destek ve Windows güncelleştirmelerine erişimin sürdürülmesi gerekir.

Windows 8, Windows 8 Pro ve Windows RT'nin perakende ve OEM kopyaları Windows Mağazası'ndan ücretsiz olarak yükseltilebilir. Bununla birlikte, toplu lisans müşterileri, TechNet veya MSDN aboneleri ve Windows 8 Enterprise kullanıcıları, Windows 8.1 için bağımsız yükleme medyası edinmeli ve yerinde yükseltme veya temiz yükleme olarak geleneksel Windows kurulum işlemi yoluyla yüklemelidir. Bu, Windows 8.1'e özgü bir ürün anahtarı gerektirir.

Windows Mağazası'ndan yükseltme yapmak, her makinenin 2–3,6 GB kadar büyük bir yükseltme paketi indirmesini gerektirir. Geleneksel Windows hizmet paketlerinden farklı olarak, bir kez indirilip gerektiği kadar yüklenebilen bağımsız yükleyici, Windows 8.1'e özgü bir ürün anahtarı gerektirir. yöntemi, Microsoft, Windows 8.1 için otomatik bir indirme işleminde aşamaya başladı.

Windows 8, şu anda bir Windows 8 lisansına sahip olmayanlar için çevrimiçi yükseltmenin yanı sıra perakende satışında Windows 8.1 olarak yeniden yayımlandı. Windows 8.1'in perakende kopyaları, yalnızca işletim lisansları olan perakende satışa sunulan Windows 8 perakende kopyalarının aksine, mevcut işletim sistemlerinden bağımsız olarak herhangi bir bilgisayara yüklenebilecek "Tam" lisansları içerir. Microsoft, değişikliğin müşteri geri bildirimlerine yanıt olduğunu ve kullanıcılar için daha fazla esneklik sağladığını belirtti. Windows 8.1'in perakende kopyaları için fiyatlandırma aynı kaldı.

Bing içeren Windows 8.1, Bing gibi Microsoft Hizmetlerinin "son kullanıcı kullanımını teşvik ederken, düşük maliyetli Windows aygıtlarının üretimini daha da teşvik etmek amacıyla Microsoft tarafından Mayıs 2014'te tanıtılan düşük maliyetli Windows SKU'sudur onedrive". Internet Explorer’da varsayılan olarak ayarlanan ve OEM’ler tarafından değiştirilemeyen, Microsoft’un Bing arama motoru tarafından desteklenmektedir. Ancak, bu kısıtlama, varsayılan arama motorunu serbestçe değiştirebilen son kullanıcılar için geçerli değildir. Aksi halde ve işlevsel olarak Windows 8.1'in temel sürümüyle aynıdır.


Sistem gereksinimleri:

Windows 8.1 Pro 64-bit Sistem Gereksinimleri
İşlemci PAE, NX ve SSE2 desteği ile 1 Gigahertz veya daha hızlı 64-bit (x64)
Bellek 2 Gigabayt (GB) RAM
Hard disk 20 GB boş alan
Grafik kartı WDDM 1.0 veya daha yüksek olan Diretx 9 grafik cihazı

İletişim bilgileri
Sales Manager