products

Çok Dilli Microsoft Windows 8.1 Lisans Anahtar Kodu Bilgisayar İçin OEM

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 8.1
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
dil: Çoklu dil desteği Ürün Tyep: İşletim Sistemi
Uygulanabilir: Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Tablet PC İşletim sistemi sürümü: Windows 8.1 32/64 bit
RAM: 1 bit 32 bit için, 2 GB 64 bit için Sabit disk: 32 bit için 16 GB, 64 bit için 20 GB
Ürün durumu: Stock Türü: Oem yeni anahtar
Vurgulamak:

microsoft 8.1 product key

,

windows 8.1 activation code


Ürün Açıklaması

Microsoft Windows 8.1 ürün açıklaması

- Microsoft Windows 8.1 OEM lisans anahtarı kodu X 1

Windows 8.1, Microsoft tarafından üretilen ve Windows NT işletim sistemleri ailesinin bir parçası olarak yayımlanan kişisel bir bilgisayar işletim sistemidir. 27 Ağustos 2013 tarihinde üretime başlamıştır ve selefinin perakende satışından yaklaşık bir yıl sonra, 17 Ekim 2013 tarihinde genel kullanılabilirliğe ulaşmıştır. Windows 8.1, Windows 8 ve Windows RT kullanıcılarının perakende kopyaları için Windows Mağazası aracılığıyla ücretsiz bir yükseltme olarak kullanıma sunuldu.

Windows 8.1, 8'e kıyasla uygulamalar için genişletilmiş işlevselliği, OneDrive entegrasyonunu, kullanıcı arayüzü ince ayarlarını ve Windows 8 arayüzünü çalıştırmak için genişletilmiş öğreticilerin eklenmesini öven eleştirmenler ile Windows 8'den daha olumlu karşılama aldı. Bu gelişmelere rağmen, Windows 8.1, Windows 8'in tüm işlemlerine (Metro tarzı uygulamalar ile masaüstü arayüzü arasında zayıf bir entegrasyon seviyesi gibi ) ve çevrimiçi hizmetlerin genişletilmiş kullanımının olası gizlilik etkilerine değinmediği için hala eleştirildi . Eylül 2019 itibariyle, Windows kullanan geleneksel bilgisayarların% 5.53'ü Windows 8.1 kullanıyor.

Microsoft Windows 8.1 ürün özellikleri

a). Microsoft Windows 8.1 anahtarı yepyeni ve diğer tesislerde ASLA etkinleştirilmemiş

b). Microsoft Windows 8.1, bu aygıtlar Windows 10'u yükleyip çalıştırabildiği sürece herhangi bir bilgisayar ve dizüstü bilgisayarda kullanılabilir.

c). Anahtar ayrıca şu alanlarda da kullanılabilir:

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

2. İşletim sistemi olmayan yeni dizüstü bilgisayar ya da yeni sabit disk içeren dizüstü bilgisayar ve bilgisayar (dahil hiçbir işletim sistemine sahip değildir)

3. Önceki sürümü kaldır

4. Hem 32 bit hem de 64 bit sistem

d). Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

Microsoft Windows 8.1 uygulaması

Çevrimiçi hizmetler ve işlevler


Windows 8.1, Microsoft'a ait çeşitli servislerle daha sıkı entegrasyon sağlar. OneDrive (eski adıyla SkyDrive), kullanıcı ayarlarını ve dosyaları eşitlemek için sistem düzeyinde tümleşiktir. Çevrimdışı kullanılabilir olarak işaretlenmedikçe, dosyalar kullanıcının OneDrive klasöründen erişildiğinde arka planda otomatik olarak indirilir. Varsayılan olarak, yalnızca dosya meta verileri ve küçük resimler yerel olarak depolanır ve geriye dönük uyumluluk sağlamak için normal bir dizin yapısının görünümünü vermek için yeniden inceleme noktaları kullanılır. OneDrive uygulaması yerel bir dosya yöneticisi içerecek şekilde güncellendi. Windows 8.1'de OneDrive kullanımı, bir kullanıcının Windows hesabının bir Microsoft hesabına bağlanmasını gerektirir; önceki SkyDrive masaüstü istemcisi (bu gereksinimi olmayan) Windows 8.1'de desteklenmemektedir.

Bing tabanlı bir birleşik arama sistemi eklendi; İlgili yerel ve çevrimiçi içeriği içeren sonuçları döndürmek için kullanıcının arama alışkanlıklarını analiz edebilir. Tam ekran "kahraman" toplu haber makaleleri, Wikipedia girişleri, multimedya ve bir arama sorgusu ile ilgili diğer içerikleri gösterir; örneğin, bir müzik sanatçısı aranması, sanatçının fotoğrafları, biyografisi ve Xbox Müzik'te mevcut şarkıları ve albümleri ile sonuçlanacaktır. Windows 8'den gelen mesajlaşma uygulaması, kullanıcıların doğrudan kilit ekranından gelen aramaları kabul etmelerini sağlayan Skype ile değiştirildi. Windows 8.1 ayrıca, SPDY ve WebGL için destek ekleyen Internet Explorer 11 ve genişletilmiş geliştirici araçları içerir. IE 11’in Metro tarzı sürümü aynı zamanda sekme senkronizasyonu, sınırsız sayıda sekme açma yeteneği ve Okuma Listesi entegrasyonu ekler.

Facebook Connect hizmeti değişiklikleri nedeniyle, Facebook desteği, 8 Haziran 2015 tarihinden itibaren geçerli olacak tüm uygulamalarda devre dışı bırakılır.

Microsoft Windows 8.1 özellikleri

Kullanıcı arayüzü ve masaüstü


Başlat ekranı, Windows 8.1'de, sıralama modları (yeni bir aşağı ok düğmesini tıklatarak veya yukarı doğru kaydırılarak erişilir), küçük ve çok büyük boyutlarda ve masaüstü programı için renkli döşemeleri içeren genişletilmiş bir "Tüm Uygulamalar" görünümü de dahil olmak üzere çeşitli geliştirmeler aldı. kısayollar. Genişletilmiş renk seçenekleri, yeni arka planlar (bazıları animasyonlu öğeleri içeren) ve bunun yerine Başlangıç ​​ekranının masaüstü arka planını kullanma yeteneği gibi ek özelleştirme seçenekleri de eklendi. Uygulamalar yüklendiğinde artık Başlat ekranına otomatik olarak eklenmiyor ve artık tüm uygulamalarda renkli döşemeler mevcut (masaüstü programları daha önce tek bir renkte gösterilmişti). Uygulamaya takılma sistemi de genişletildi; Ekran boyutuna bağlı olarak en fazla dört uygulama tek bir ekrana tutturulabilir, ekranın yarısını doldurmak için uygulamalar bağlanabilir ve çoklu monitör yapılandırmasında herhangi bir ekranda da kullanılabilir. Uygulamalar, içeriği görüntülemek için takılı görünümde diğer uygulamaları da başlatabilir; örneğin, Posta uygulaması, ekranın başka bir yarısına tutturulmuş bir resim görüntüleyicide bir fotoğraf ekini açabilir. Cihazları dikey (dikey) yönde kullanmak için uygulamalar tarafından geliştirilmiş destek de sağlanır. Kilit ekranı, fotoğraf slayt gösterisini fon olarak kullanabilme özelliği ve kaydırarak Kamera uygulamasının kısayolunu sunar. Ekran klavyesinde, birden fazla kelime önerisi görüntüleyen ve kullanıcıların ara çubuğu üzerinde kaydırarak kullanıcıların seçim yapmasını sağlayan gelişmiş bir otomatik tamamlama mekanizması vardır. Otomatik tamamlama sözlüğü ayrıca Bing’deki veriler kullanılarak otomatik olarak güncellenerek mevcut eğilimler ve olaylarla ilgili kelimeleri tanımasını ve önermesini sağlar. Windows Phone'a benzer şekilde, bazı uygulamalar artık kaydırılarak, noktalara tıklayarak veya sağ tıklatarak erişilebilen bir açılır menünün varlığını belirtmek için üzerinde üç noktalı dar bir çubuk görüntülüyor.

Microsoft Windows 8.1 avantajı

Donanım işlevselliği
Windows 8.1, NFC etiketleri, Wi-Fi Direct, Miracast medya akışı, bağlama ve NVMe kullanan yazıcılarla eşleştirme, 3B yazdırma desteği ekler. Ekranlardaki artan piksel yoğunluğuna cevaben, Windows 8.1, metin ve GUI öğelerini% 200'e kadar ölçeklendirebilir (oysa Windows 8 sadece% 150'yi desteklemektedir) ve ölçekleme ayarlarını çoklu monitör konfigürasyonlarında her ekranda bağımsız olarak ayarlayabilir.

Windows 8.1 Pro'yu kurmak için sistem gereksinimleri
İşlemci PAE, NX ve SSE2 desteğiyle 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
Veri deposu 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
Hard disk alanı 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
Grafik kartı WDDM sürücülü Microsoft DirectX 9 grafik cihazı

İletişim bilgileri
Sales Manager