products

Çoklu Dil Microsoft Windows 10 Pro Kutu 2 GB RAM 64 Bit 1 GHz Kod Numarası 03307

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 10 Pro
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
Ürün adı: Kod Numarası 03307 Microsoft Windows 10 Pro dil: Çoklu dil
Türü: İşletim Sistemi Ürün durumu: Hisse senedi
İşletim sistemi: Windows10 Ana Sayfa, Win10 Pro Uygulanabilir: Masaüstü bilgisayar, Tablet PC, Dizüstü bilgisayar
Sabit sürücü alanı: 32 GB'den fazla RAM: 32 bit için 1 GB, 64 bit için 2 GB
Vurgulamak:

license key code

,

pc system software


Ürün Açıklaması

Windwos 10 Pro ürün açıklaması

- Windwos 10 Pro Kutu Tam Paket X 1

B

Bu sürümler, bir işletim sistemi içindeki birçok işletim sistemi kurulumunun merkezi kontrolünü kolaylaştırmak için özellikler ekler. Bunları edinmenin ana yolu, Microsoft ile bir toplu lisans sözleşmesidir.

S
Windows 10 S, özellikle eğitim pazarındaki düşük seviye cihazlar için tasarlanmış Windows 10'un özellik sınırlı bir sürümüdür. İlk kurulum ve oturum açma işlemi daha hızlı ve cihazların "Set Up School PCs" uygulamasıyla bir USB sürücü kullanılarak sağlanmasına izin veriyor. Windows 10 S, yalnızca komut satırı programlarına veya mermilerine (Microsoft Mağazasından bile) izin verilmese de, Microsoft Mağazası'ndan yazılımın (hem Evrensel Windows Platformu hem de Windows API uygulamaları) yüklenmesine izin verir. Sistem ayarları, yalnızca Microsoft Edge’in arama motoru olarak Bing’le birlikte varsayılan web tarayıcısı olmasını sağlamak için kilitlenir. İşletim sistemi, sınırsız yazılım kurulumunu sağlamak için bir ücret karşılığında Windows 10 Pro'ya yükseltilebilir. Tüm Windows 10 S aygıtları Minecraft: Education Edition'a ücretsiz bir yıllık abonelik içerir. Eleştirmenler bu sürümü Windows RT ile karşılaştırmış ve Chrome OS için bir rakip olarak değerlendirmişlerdir.


Mart 2018'de, Microsoft, üreticiler ve son kullanıcılar arasındaki karışıklığı öne sürerek Windows 10 S'yi iptal edeceğini açıkladı. Microsoft, bu baskının, üreticilerin Windows 10 Home veya Pro aygıtlarını "S Modu" na gönderebilme yeteneğiyle değiştireceğini belirtti; burada Windows, yalnızca uygulamaların Microsoft Mağazasından yüklenmesine izin verir. S Mode bu kısıtlamaları devre dışı bırakmak için ödeme gerektirmez.


Eğitim
Windows 10 Eğitim, Akademik Toplu Lisanslama yoluyla dağıtılmaktadır. Windows 10 Enterprise'dan yapıldı ve başlangıçta aynı özelliklere sahip olduğu bildirildi. Ancak 1709 sürümünden itibaren bu sürüm daha az özelliğe sahiptir. Detaylar için § Karşılaştırma tablosuna bakınız.


Pro Eğitim
Bu sürüm, Temmuz 2016'da, indirimli K – 12 akademik lisansı ile satın alınan yeni cihazlardaki donanım iş ortakları için tanıtıldı. Windows 10 Pro sürümünden oluşturulmuştur ve çoğunlukla varsayılan olarak devre dışı bırakılmış farklı seçeneklerle Windows 10 Pro ile aynı özellikleri içerir ve bir eğitim ortamında kurulum ve dağıtım için seçenekler ekler. Ayrıca, bir USB flash sürücü kullanarak ayarların yapılmasını sağlayan ve Cortana, Microsoft Mağazası önerileri veya Windows Spotlight'ı içermeyen bir "Set Up School PC" uygulaması da içermektedir.

Windwos 10 Pro ürün özellikleri

a). Windows 10 Pro, bu aygıtlar yüklenip çalıştırılabildiği sürece herhangi bir bilgisayar ve dizüstü bilgisayarda kullanılabilir.

b). Anahtar ayrıca şu alanlarda da kullanılabilir:

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

2. İşletim sistemi olmayan yeni dizüstü bilgisayar ya da yeni sabit disk içeren dizüstü bilgisayar ve bilgisayar (dahil hiçbir işletim sistemine sahip değildir)

3. Önceki sürümü kaldır

4. Hem 32 bit hem de 64 bit sistem

d). Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

Windwos 10 Pro ürün uygulaması

Aşağıdaki Windows 10 sürümleri kaldırılmıştır, yani Windows 10 sürüm 1803'ün bir parçası değildir. (Hem Mobile hem de Mobile Enterprise için Microsoft, tüketici mobil cihazları pazarından çıktığını doğruladı;

seyyar
Windows 10 Mobile, akıllı telefonlar ve küçük tabletler için tasarlanmıştır. Continuum özelliği de dahil olmak üzere tüm temel tüketici özelliklerini içerir. Windows Phone 8.1 ve Windows RT'nin gerçek halefidir.


Mobil Kurumsal
Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri, BT tabanlı kuruluşlara Windows 10 Enterprise'a benzer şekilde yardımcı olan, ancak mobil cihazlar için optimize edilmiş ek özelliklerle sunar

Windwos 10 Pro ürün özellikleri

Küçük yer kaplamalarında, düşük maliyetli cihazlarda ve IoT senaryolarında kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Microsoft'un daha önceki yerleşik işletim sistemlerinin, Windows Embedded'ın yeniden markalı bir sürümüdür. Üç basım zaten duyuruldu: IoT Core, IoT Enterprise ve IoT Mobile Enterprise.

Windows 10 Team, Surface Hub'a yüklenen cihaza özgü bir Windows 10 sürümüdür.

Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri, BT tabanlı kuruluşlara Windows 10 Enterprise'a benzer şekilde yardımcı olan, ancak mobil cihazlar için optimize edilmiş ek özelliklerle sunar.

Windwos 10 Pro ürün avantajı

Aşağıdaki Windows 10 sürümleri kaldırılmıştır, yani Windows 10 sürüm 1803'ün bir parçası değildir. (Hem Mobile hem de Mobile Enterprise için Microsoft, tüketici mobil cihazlar pazarından çıktığını doğruladı, bu nedenle ardışık ürün mevcut değil.

seyyar
Windows 10 Mobile, akıllı telefonlar ve küçük tabletler için tasarlanmıştır. Continuum özelliği de dahil olmak üzere tüm temel tüketici özelliklerini içerir. Windows Phone 8.1 ve Windows RT'nin gerçek halefidir.

Windwos 10 Pro ürünü Perakende Kutusu Full Pakcage ürünü aşağıdaki içerikleri içerir:

- Windwos 10 Pro ürünü Perakende Kutusu Full Pakcage X 1

a). Anahtar yepyeni ve diğer tesislerde ASLA aktifleştirilmedi

b). Orijinal ve kayıtsız anahtar, kurulum ve çalıştırma yetenekli olduğu sürece herhangi bir tesiste kullanılabilir

c). Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

Windows 10 Pro'yu kurmak için sistem gereksinimleri
İşlemci 1.4 GHz 64 bit işlemci
Veri deposu 512 MB
Hard disk alanı 32 GB
Cihazlar Süper VGA (1024 x 768) veya daha yüksek çözünürlük (isteğe bağlı)

İletişim bilgileri
Sales Manager