products

Kore Çoklu Dil Microsoft Windows 8.1 Lisans Anahtarı Bilgisayar için OEM Tam Paketi

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 8.1
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
dil: Çoklu dil desteği Ürün Tyep: İşletim Sistemi
Uygulanabilir: Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Tablet PC İşletim sistemi sürümü: Windows 8.1 32/64 bit
RAM: 1 bit 32 bit için, 2 GB 64 bit için Sabit disk: 32 bit için 16 GB, 64 bit için 20 GB
Ürün durumu: Stock Türü: Oem yeni anahtar
Vurgulamak:

win 8.1 license key

,

windows 8.1 activation code


Ürün Açıklaması

Microsoft Windows 8.1 ürün açıklaması

- Microsoft Windows 8.1 Perakende Kutusu Tam Paketi X 1

Windows 8.1, Windows 8 kullanıcılarının şikayetlerini ve lansman sırasında gözden geçirenleri hedeflemeyi amaçlamıştır. Görünür geliştirmeler arasında iyileştirilmiş bir Başlat ekranı, ek görüntülemeler, ek paket uygulamalar, daha sıkı OneDrive (eski SkyDrive) entegrasyonu, Internet Explorer 11, Bing destekli birleşik arama sistemi, görev çubuğunda görünür bir Başlat düğmesinin restorasyonu ve Kullanıcı ekranını başlangıç ​​ekranı yerine oturum açma sırasında açma davranışını geri yükleyin. Windows 8.1 ayrıca, yüksek çözünürlüklü ekranlar, 3B yazdırma, Wi-Fi Direct ve Miracast akışının yanı sıra ReFS dosya sistemi gibi gelişmekte olan teknolojilere de destek verdi.

Windows 8.1, Microsoft tarafından üretilen ve Windows NT işletim sistemleri ailesinin bir parçası olarak yayımlanan kişisel bir bilgisayar işletim sistemidir. 27 Ağustos 2013 tarihinde üretime başlamıştır ve selefinin perakende satışından yaklaşık bir yıl sonra, 17 Ekim 2013 tarihinde genel kullanılabilirliğe ulaşmıştır. Windows 8.1, Windows 8 ve Windows RT kullanıcılarının perakende kopyaları için Windows Mağazası aracılığıyla ücretsiz bir yükseltme olarak kullanıma sunuldu. Microsoft, 9 Ocak 2018’de Windows 8.1’in genel desteğini sonlandırdı, ancak genişletilmiş destek 10 Ocak 2023’e kadar bitmeyecek.

Microsoft Windows 8.1 ürün özellikleri

a). Microsoft Windows 8.1 perakende kutusu yenidir ve ASLA başka hiçbir tesiste etkinleştirilmemiştir.

b). Microsoft Windows 8.1, bu aygıtlar Windows 10'u yükleyip çalıştırabildiği sürece herhangi bir bilgisayar ve dizüstü bilgisayarda kullanılabilir.

c). Anahtar ayrıca şu alanlarda da kullanılabilir:

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

2. İşletim sistemi olmayan yeni dizüstü bilgisayar ya da yeni sabit disk içeren dizüstü bilgisayar ve bilgisayar (dahil hiçbir işletim sistemine sahip değildir)

3. Önceki sürümü kaldır

4. Hem 32 bit hem de 64 bit sistem

d). Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

Microsoft Windows 8.1 uygulaması

Çevrimiçi hizmetler ve işlevler

Şubat 2013'te ZDNet yazarı Mary Jo Foley, Windows 8, Windows Phone 8, Outlook.com ve SkyDrive dahil olmak üzere çeşitli Microsoft ürün ve hizmetleri arasında planlanan bir güncelleme dalgasının kod adı olan "Mavi" ile ilgili söylentileri açıkladı. Özellikle rapor, Microsoft'un, pazar taleplerini karşılamak için tutarlı bir yıllık döngüde piyasaya sürülen ana yazılım platformlarında büyük revizyonlar görecek olan daha "sürekli" bir geliştirme modeline geçmeyi planladığını ayrıntılı olarak açıkladı. Raporlara güvenilirlik kazandıran Foley, bir Microsoft çalışanının LinkedIn profilinde "Windows Blue" ile ilgili deneyimlerini listelediğini ve 8'ten ayrı bir işletim sistemi olarak listelediğini belirtti.

Microsoft Windows 8.1 özellikleri

8 Nisan 2014'te, Windows XP için Destek Sonu günü, Microsoft, tüm geçmiş güncellemeleri ve yeni özellikleri içeren Windows 8.1 Güncelleştirmesi'ni yayımladı. Microsoft Başkan Yardımcısı Joe Belfiore tarafından 23 Şubat 2014 tarihinde Mobile World Congress'te tanıtıldı ve 2 Nisan'da Microsoft’un Build konferansında detaylı olarak açıklandı. Belfiore, güncelleştirmenin Windows için minimum sistem gereksinimlerini azaltacağını belirtti, 1 GB RAM ve 16 GB depolama alanı olan cihazlarda. Windows 8.1'in aksine, bu toplu güncelleştirme Windows Update aracılığıyla dağıtılır ve Windows 8.1 için başka düzeltme ekleri alabilmek için yüklenmelidir

Microsoft Windows 8.1 avantajı

Microsoft, Windows 8.1'i Windows 8 için "güncelleme" olarak pazarlar ve "yükseltme" teriminden kaçınır. Microsoft'un destek yaşam döngüsü ilkesi, Windows 8.1'e önceki Windows hizmet paketlerine benzer şekilde davranır: Windows 8'in destek yaşam döngüsünün bir parçasıdır ve 12 Ocak 2016'dan sonra destek ve Windows güncelleştirmelerine erişimin korunması için Windows 8.1'e yükseltme yapılması gerekir.

Windows 8, Windows 8 Pro ve Windows RT'nin perakende ve OEM kopyaları Windows Mağazası'ndan ücretsiz olarak yükseltilebilir. Bununla birlikte, toplu lisans müşterileri, TechNet veya MSDN aboneleri ve Windows 8 Enterprise kullanıcıları, Windows 8.1 için bağımsız yükleme medyası edinmeli ve yerinde yükseltme veya temiz yükleme olarak geleneksel Windows kurulum işlemi yoluyla yüklemelidir. Bu, Windows 8.1'e özgü bir ürün anahtarı gerektirir

Windows 8.1 yüklemek için sistem gereksinimleri
İşlemci PAE, NX ve SSE2 desteğiyle 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
Veri deposu 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
Hard disk alanı 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
Grafik kartı WDDM sürücülü Microsoft DirectX 9 grafik cihazı

İletişim bilgileri
Sales Manager