products

İngilizce Çok Dilli Microsoft Windows 8.1 Perakende Kutusu OEM Disk Tam Paketi USB

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 8.1
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
dil: Çoklu dil desteği Ürün Tyep: İşletim Sistemi
Uygulanabilir: Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Tablet PC İşletim sistemi sürümü: Windows 8.1 32/64 bit
RAM: 1 bit 32 bit için, 2 GB 64 bit için Sabit disk: 32 bit için 16 GB, 64 bit için 20 GB
Ürün durumu: Stock Türü: Oem yeni anahtar
Vurgulamak:

win 8.1 license key

,

windows 8.1 activation code


Ürün Açıklaması

Microsoft Windows 8.1 ürün açıklaması

- Microsoft Windows 8.1 Perakende Kutusu Tam Paketi X 1

Windows 8, şu anda bir Windows 8 lisansına sahip olmayanlar için çevrimiçi yükseltmenin yanı sıra perakende satışında Windows 8.1 olarak yeniden yayımlandı. Windows 8.1'in perakende kopyaları, yalnızca işletim lisansları olan perakende satışa sunulan Windows 8 perakende kopyalarının aksine, mevcut işletim sistemlerinden bağımsız olarak herhangi bir bilgisayara yüklenebilecek "Tam" lisansları içerir. Microsoft, değişikliğin müşteri geri bildirimlerine yanıt olduğunu ve kullanıcılar için daha fazla esneklik sağladığını belirtti. Windows 8.1'in perakende kopyaları için fiyatlandırma aynı kaldı.

Bing içeren Windows 8.1, Bing ve Microsoft gibi Microsoft Hizmetlerinin son kullanıcı kullanımını teşvik ederken, düşük maliyetli Windows aygıtlarının üretimini daha da teşvik etmek amacıyla Mayıs 2014'te Microsoft tarafından sunulan, düşük maliyetli Windows SKU'sudur. onedrive". Internet Explorer’da varsayılan olarak ayarlanan ve OEM’ler tarafından değiştirilemeyen, Microsoft’un Bing arama motoru tarafından desteklenmektedir. Ancak, bu kısıtlama, varsayılan arama motorunu serbestçe değiştirebilen son kullanıcılar için geçerli değildir. Aksi halde ve işlevsel olarak Windows 8.1'in temel sürümüyle aynıdır.

Microsoft Windows 8.1 ürün özellikleri

a). Microsoft Windows 8.1 perakende kutusu yenidir ve ASLA başka hiçbir tesiste etkinleştirilmemiştir.

b). Microsoft Windows 8.1, bu aygıtlar Windows 10'u yükleyip çalıştırabildiği sürece herhangi bir bilgisayar ve dizüstü bilgisayarda kullanılabilir.

c). Anahtar ayrıca şu alanlarda da kullanılabilir:

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

2. İşletim sistemi olmayan yeni dizüstü bilgisayar ya da yeni sabit disk içeren dizüstü bilgisayar ve bilgisayar (dahil hiçbir işletim sistemine sahip değildir)

3. Önceki sürümü kaldır

4. Hem 32 bit hem de 64 bit sistem

d). Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

Microsoft Windows 8.1 uygulaması

Çevrimiçi hizmetler ve işlevler

Bing tabanlı bir birleşik arama sistemi eklendi; İlgili yerel ve çevrimiçi içeriği içeren sonuçları döndürmek için kullanıcının arama alışkanlıklarını analiz edebilir. Tam ekran "kahraman" toplu haber makaleleri, Wikipedia girişleri, multimedya ve bir arama sorgusu ile ilgili diğer içerikleri gösterir; örneğin, bir müzik sanatçısını aramak, sanatçısını, biyografisini ve Xbox Music'teki mevcut şarkılarını ve albümlerini geri döndürür. Windows 8'den gelen mesajlaşma uygulaması, kullanıcıların doğrudan kilit ekranından gelen çağrıları kabul etmelerini sağlayan Skype ile değiştirildi. Windows 8.1 ayrıca, SPDY ve WebGL için destek ekleyen Internet Explorer 11 ve genişletilmiş geliştirici araçları içerir. IE 11’in Metro tarzı sürümü ayrıca sekme senkronizasyonu, sınırsız sayıda sekme açma yeteneği ve Okuma Listesi entegrasyonu ekler.

Microsoft Windows 8.1 özellikleri

8 Nisan 2014'te, Windows XP için Destek Sonu günü, Microsoft, tüm geçmiş güncellemeleri ve yeni özellikleri içeren Windows 8.1 Güncelleştirmesi'ni yayımladı. Microsoft Başkan Yardımcısı Joe Belfiore tarafından 23 Şubat 2014 tarihinde Mobile World Congress'te tanıtıldı ve 2 Nisan'da Microsoft’un Build konferansında detaylı olarak açıklandı. Belfiore, güncelleştirmenin Windows için minimum sistem gereksinimlerini azaltacağını belirtti, 1 GB RAM ve 16 GB depolama alanı olan cihazlarda. Windows 8.1'in aksine, bu toplu güncelleştirme Windows Update aracılığıyla dağıtılır ve Windows 8.1 için başka düzeltme ekleri alabilmek için yüklenmelidir

Microsoft Windows 8.1 avantajı

Windows 8.1, NFC etiketleri, Wi-Fi Direct, Miracast medya akışı, bağlama ve NVMe kullanan yazıcılarla eşleştirme, 3B yazdırma desteği ekler. Ekranlardaki artan piksel yoğunluğuna yanıt olarak, Windows 8.1, metin ve GUI öğelerini% 200'e kadar ölçeklendirebilir (oysa Windows 8 yalnızca% 150'yi desteklemektedir) ve ölçekleme ayarlarını çoklu monitör yapılandırmalarında her ekranda bağımsız olarak ayarlayabilir.

Windows 8.1 yüklemek için sistem gereksinimleri
İşlemci PAE, NX ve SSE2 desteğiyle 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
Veri deposu 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
Hard disk alanı 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
Grafik kartı WDDM sürücülü Microsoft DirectX 9 grafik cihazı

İletişim bilgileri
Sales Manager