products

Masaüstü Bilgisayar Windows 7 Pro Lisansı, Windows 7 Professional 32/64 Bit

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 7
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
Adı: Windows 7 Pro Lisansı Ürün Tyep: İşletim Sistemi
Uygulanabilir: Dizüstü bilgisayar, Tablet PC İşletim sistemi sürümü: Windows 8.1 32/64 bit
RAM: 1 bit 32 bit için, 2 GB 64 bit için Sabit disk: 32 bit için 16 GB, 64 bit için 20 GB
Ürün durumu: Stock Türü: Oem yeni anahtar
Vurgulamak:

microsoft 7 license key

,

windows 7 professional license


Ürün Açıklaması

Masaüstü Bilgisayar Windows 7 Pro Lisansı, Windows 7 Professional 32/64 Bit

Microsoft Windows 7 Pro uygulaması

Çevrimiçi hizmetler ve işlevler

Dosya yönetimi için "Kütüphaneler" olarak bilinen yeni bir sistem eklendi; kullanıcılar dosyaları birden fazla klasörden bir "Kütüphane" ye toplayabilir. Varsayılan olarak, kullanıcının kişisel klasörü ve her biri için Ortak klasöründen oluşan Belgeler, Resimler, Müzik ve Video gibi kategoriler için kütüphaneler oluşturulur. Sistem ayrıca Ev Grubu olarak bilinen yeni bir ev ağı sisteminin bir parçası olarak kullanılır; ağa bir şifre ile cihazlar eklenir ve dosyalar ve klasörler Ev Grubu'ndaki diğer tüm cihazlarla veya belirli kullanıcılarla paylaşılabilir. Varsayılan kitaplıklar, yazıcılarla birlikte varsayılan olarak paylaşılır, ancak kişisel klasör diğer kullanıcılar tarafından salt okunur erişime ayarlıdır ve Genel klasöre herkes tarafından erişilebilir

İşlemci mimarisi ve dil aynıysa ve sürümleri eşleşiyorsa, Windows Vista'dan Service Pack 1 ile Windows 7'ye yerinde yükseltme desteklenir (aşağıya bakın). [1] [3] [18] Yerinde yükseltme, Windows'un önceki sürümlerinde desteklenmez; bu makinelerde Windows 7'ye geçmek için temiz bir kurulum, yani eski işletim sisteminin kaldırılması, Windows 7'nin yüklenmesi ve önceden kurulmuş tüm programların yeniden kurulması gerekir. Windows Kolay Aktarım bu işlemde yardımcı olabilir.

Microsoft Windows 7 Pro özellikleri

Windows 7, şu anda Windows Embedded Standard 7 (daha önce Windows Embedded 2011 olarak bilinen, en yenisi Service Pack 1 ile Windows Embedded Standard 7 olarak adlandırılan) ve Windows Embedded POSReady 7 olarak da bilinen iki geliştirici için de kullanılabilir. 7, 13 Ekim 2020 tarihine kadar desteklenir ve Windows Embedded POSReady 7, 12 Ekim 2021 tarihine kadar desteklenir. [31]

Microsoft Windows 7 Pro avantajı

Microsoft ayrıca, Windows Anytime Upgrade aracını kullanarak Windows 7'nin daha düşük bir sürümünden daha üst bir sürümüne yerinde yükseltmeleri destekledi. [1] Halihazırda üç perakende satış seçeneği mevcut (şu anda N versiyonunun önceki kurulumlarında kullanılıp kullanılamayacakları henüz belli değil). [27] Anytime Upgrade sürümlerinin hiçbir aile paketi sürümü yoktur. Yerinde yükseltmeyi gerçekleştirmek için Ürün Anahtarını Standart yükseltme sürümünden kullanmak mümkündü (örn. Home Premium'dan Ultimate'a)

Diğer sürümler, yazılım geliştirme dünyası veya işletme kullanımı gibi diğer pazarlara odaklanır. Tüm sürümler 32 bit IA-32 CPU'ları destekler ve Starter hariç tüm sürümler 64 bit x64 CPU'ları destekler. 64-bit kurulum ortamı Home-Basic sürüm paketlerine dahil değildir, ancak Microsoft'tan ayrı olarak temin edilebilir.

Windows 7 Pro'yu kurmak için sistem gereksinimleri
İşlemci PAE, NX ve SSE2 desteği ile 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
Veri deposu 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
Hard disk alanı 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
Grafik kartı WDDM sürücüsü olan Microsoft DirectX 9 grafik cihazı

İletişim bilgileri
Sales Manager