products

İspanyolca Çoklu Dil Microsoft Windows 7 Pro Perakende Kutusu Için DIY 100% Orijinal Tam Paket

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 7
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
dil: Çoklu dil desteği Ürün Tyep: İşletim Sistemi
Uygulanabilir: Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Tablet PC İşletim sistemi sürümü: Windows 8.1 32/64 bit
RAM: 1 bit 32 bit için, 2 GB 64 bit için Sabit disk: 32 bit için 16 GB, 64 bit için 20 GB
Ürün durumu: Stock Türü: Oem yeni anahtar
Vurgulamak:

microsoft 7 license key

,

windows 7 professional license


Ürün Açıklaması

Microsoft Windows 7 Pro ürün açıklaması

- Microsoft Windows 7 Pro Perakende Kutusu Tam Paketi X 1

Bu SKU'lar ve Windows 7'nin tam SKU'ları arasındaki fark, daha düşük bir fiyat ve nitelikli bir Windows sürümünün lisans sahibi olduğunun kanıtıdır. Yerinde yükseltme için de aynı kısıtlamalar bu SKU'lar için de geçerlidir. [21] Ek olarak, Windows 7, yalnızca Windows 7 Home Premium'a yükseltmek için belirli pazarlarda bir Family Pack yükseltme sürümü olarak bulunur. Üç makineyi Vista veya Windows XP'den Windows 7 Home Premium sürümüne yükseltme lisansı verir. Bunlar tam sürümler değil, bu nedenle yükseltilecek her makinenin çalışması için önceki Windows sürümlerinden birine sahip olması gerekir. [22] Amerika Birleşik Devletleri'nde bu teklif Aralık 2009'da sona ermiştir. [23] Ekim 2010'da, Windows 7'nin yıldönümünü kutlamak için Microsoft, bir kez daha Windows 7 Home Premium Family Pack'i sınırlı bir süre için kullanılabilir hale getirirken, sarf malzemeleri sürdü. [24]

Microsoft Windows 7 Pro ürün özellikleri

a). Microsoft Windows 7 Pro perakende kutusu yenidir ve başka bir tesiste ASLA etkinleştirilmemiştir.

b). Microsoft Windows 7 Pro, bu aygıtlar Windows 10'u yükleyip çalıştırabildiği sürece herhangi bir bilgisayar ve dizüstü bilgisayarda kullanılabilir.

c). Anahtar ayrıca şu alanlarda da kullanılabilir:

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

2. İşletim sistemi olmayan yeni dizüstü bilgisayar ya da yeni sabit disk içeren dizüstü bilgisayar ve bilgisayar (dahil hiçbir işletim sistemine sahip değildir)

3. Önceki sürümü kaldır

4. Hem 32 bit hem de 64 bit sistem

d). Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

Microsoft Windows 7 Pro uygulaması

Çevrimiçi hizmetler ve işlevler

Dosya yönetimi için "Kütüphaneler" olarak bilinen yeni bir sistem eklendi; kullanıcılar dosyaları birden fazla klasörden bir "Kütüphane" ye toplayabilir. Varsayılan olarak, kullanıcının kişisel klasörü ve her biri için Ortak klasöründen oluşan Belgeler, Resimler, Müzik ve Video gibi kategoriler için kütüphaneler oluşturulur. Sistem ayrıca Ev Grubu olarak bilinen yeni bir ev ağı sisteminin bir parçası olarak kullanılır; ağa bir şifre ile cihazlar eklenir ve dosyalar ve klasörler Ev Grubu'ndaki diğer tüm cihazlarla veya belirli kullanıcılarla paylaşılabilir. Varsayılan kitaplıklar, yazıcılarla birlikte varsayılan olarak paylaşılır, ancak kişisel klasör diğer kullanıcılar tarafından salt okunur erişime ayarlıdır ve Genel klasöre herkes tarafından erişilebilir

Aşağıdaki tablo, yerinde yükseltme için hangi yükseltme yollarının izin verdiğini listeler. Yerinde yükseltme işlemlerinin yalnızca Windows'un önceki sürümü aynı mimariye sahip olduğunda yapılabilir. 32 bit yüklemeden 64 bit yüklemeye yükseltme veya 64 bit yüklemeden 32 bit yüklemeye düşürme, kullanılan baskılardan bağımsız olarak temiz bir yükleme için zorunludur.

Microsoft Windows 7 Pro özellikleri

Yerinde kurulum (kurulum programında "Yükseltme" olarak etiketlenmiştir), ayarların ve programların daha eski bir Windows sürümünden korunduğu yer. Bu seçenek yalnızca, kullanılan Windows sürümlerine bağlı olarak kullanılabilir ve Windows Vista'dan yükseltme yapılmadıkça kullanılamaz.

Windows 7 Pro avantajı

Microsoft ayrıca, Windows Anytime Upgrade aracını kullanarak Windows 7'nin daha düşük bir sürümünden daha üst bir sürümüne yerinde yükseltmeleri destekledi. [1] Halihazırda üç perakende satış seçeneği mevcut (şu anda N versiyonunun önceki kurulumlarında kullanılıp kullanılamayacakları henüz belli değil). [27] Anytime Upgrade sürümlerinin hiçbir aile paketi sürümü yoktur. Yerinde yükseltmeyi gerçekleştirmek için Ürün Anahtarını Standart yükseltme sürümünden kullanmak mümkündü (örn. Home Premium'dan Ultimate'a)

Diğer sürümler, yazılım geliştirme dünyası veya işletme kullanımı gibi diğer pazarlara odaklanır. Tüm sürümler 32 bit IA-32 CPU'ları destekler ve Starter hariç tüm sürümler 64 bit x64 CPU'ları destekler. 64-bit kurulum ortamı Home-Basic sürüm paketlerine dahil değildir, ancak Microsoft'tan ayrı olarak temin edilebilir.

Windows 7 Pro'yu kurmak için sistem gereksinimleri
İşlemci PAE, NX ve SSE2 desteği ile 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
Veri deposu 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
Hard disk alanı 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
Grafik kartı WDDM sürücüsü olan Microsoft DirectX 9 grafik cihazı

İletişim bilgileri
Sales Manager