products

Microsoft Windows Ürün Anahtarı Windows 10 Pro Kutu 2 GB RAM 64 Bit 1 GHz Kod Numarası 03307

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 10 Pro
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
Ürün adı: Kod Numarası 03307 Microsoft Windows 10 Home dil: Çoklu dil
Türü: İşletim Sistemi Ürün durumu: Hisse senedi
İşletim sistemi: Windows10 Home, Win10 Pro Uygulanabilir: Masaüstü bilgisayar, Tablet PC, Dizüstü bilgisayar
Sabit disk alanı: 32 GB'den fazla RAM: 32 bit için 1 GB, 64 bit için 2 GB
Vurgulamak:

windows 10 pro installation key

,

microsoft office 2010 key code


Ürün Açıklaması

Windwos 10 Pro ürün açıklaması

- Windwos 10 Pro Kutu Tam Paket X 1

Windows 10 S, eğitim pazarındaki öncelikli cihazlar için tasarlanmış Windows 10'un özelliklerle sınırlı bir sürümüdür. Daha hızlı bir ilk kurulum ve giriş işlemine sahiptir ve cihazların "Okul Bilgisayarlarını Kur" uygulamasıyla bir USB sürücü kullanılarak sağlanmasına izin verir. Windows 10 S, Microsoft Store'dan yalnızca yazılımların (hem Universal Windows Platform hem de Windows API uygulamaları) yüklenmesine izin verir, ancak komut satırı programlarına veya kabuklarına (Microsoft Store'dan bile) izin verilmez. Sistem ayarları, Bing'in arama motoru olarak varsayılan web tarayıcısı olarak yalnızca Microsoft Edge'e izin verecek şekilde kilitlenmiştir. İşletim sistemi, sınırsız yazılım yüklemesini etkinleştirmek için bir ücret karşılığında Windows 10 Pro'ya yükseltilebilir. Tüm Windows 10 S cihazları, Minecraft: Eğitim Sürümü'ne bir yıllık ücretsiz abonelik içerir. Eleştirmenler sürümü Windows RT ile karşılaştırdı ve Chrome OS için bir rakip olduğunu düşündüler.

Mobil Kurumsal
Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri sağlar ve BT tabanlı kuruluşlara Windows 10 Enterprise'a benzer şekilde yardımcı olur, ancak mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Windwos 10 Pro ürün özellikleri

a). Windows 10 Home, bu cihazlar yüklenip çalışabildiği sürece herhangi bir bilgisayarda ve dizüstü bilgisayarda kullanılabilir.

b). Anahtar ayrıca şu durumlarda da kullanılabilir:

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

2. yeni dizüstü bilgisayar ve işletim sistemi olmadan dizüstü veya bilgisayar yeni sabit disk ile (hiçbir işletim sistemi dahil)

3. Önceki sürümü kaldırın

4. 32 bit ve 64 bit sistemi

d). Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

Windwos 10 Pro ürün uygulaması

Özellik güncellemeleri adı verilen yeni Windows 10 sürümleri, [22] yılda iki kez mevcut Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz güncelleme olarak yayınlanır. Her özellik güncellemesi yeni özellikler ve işletim sistemindeki diğer değişiklikleri içerir. [47] Bir sistemin özellik güncellemelerini alma hızı, sistemin güncellemelerini indirdiği sürüm şubesine bağlıdır. Windows 10 Pro, Enterprise ve Education isteğe bağlı olarak güncelleştirmeleri daha yavaş alan bir şube kullanabilir. Bu modlar sistem ayarları, Windows Server Update Services (WSUS), Windows Update for Business, Grup İlkesi veya Microsoft Intune gibi mobil aygıt yönetim sistemleri aracılığıyla yönetilebilir.

Windwos 10 Pro ürün özellikleri

Windows XP'den bu yana önceki Windows sürümlerinde olduğu gibi, PC donanımı için tüm Windows 10 sürümlerinde, Avrupa ve Güney Kore'de, medya oynatıcılar ve ilgili bileşenler de dahil olmak üzere belirli paketli multimedya işlevlerini hariç tutan "N" ve "KN" varyasyonları bulunur. antitröst kararları. Bu özellikleri geri yüklemek için "Medya Özellik Paketi" kurulabilir. [31]

Windows 8.1'de olduğu gibi OEM'ler için düşük fiyatlı "Bing'li Windows 10" SKU'su mevcuttur; OEM'ler tarafından farklı bir arama motoruna değiştirilemeyen Microsoft'un Bing arama motorunun varsayılan olarak ayarlanmasıyla desteklenir. Öncelikle düşük maliyetli aygıtlar için tasarlanmıştır ve aksi takdirde Windows 10 Home ile aynıdır. [32]

Mayıs 2017'de Microsoft'un China Electronics Technology Group ile olan ortaklığının bir parçası olarak, Çin hükümetinin şubelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış Windows 10 Enterprise'ın özel olarak değiştirilmiş bir sürümünü oluşturduğu bildirildi. Bu sürüm, "Çinli hükümet çalışanları tarafından ihtiyaç duyulmayan özellikleri kaldırmak" ve dahili şifreleme algoritmalarının kullanımına izin vermek için önceden yapılandırılmıştır.

Windwos 10 Pro ürün avantajı

Ücretsiz yükseltme

Lansman sırasında, Microsoft, Windows 10'un (Service Pack 1 ile) ve Windows 8.1 kullanıcılarının, Windows 10'un ilk çıkış tarihinden itibaren bir yıl içinde Windows 10'a ücretsiz yükseltme yapmaya uygun olduğunu düşündü. Windows RT ve Windows 7, 8 ve 8.1'in ilgili Enterprise sürümleri bu teklifin dışında bırakıldı.

Windows 10 ücretsiz yükseltme matrisi
(uygunluğun ilk yılı için)
Windows sürümü ve sürümü Windows 10 sürümü
Windows 7 Başlangıç Ev
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Professional profesyonel
Windows 7 Ultimate
Bing ile Windows 8.1 Ev
Windows 8.1
Windows 8.1 Pro profesyonel
Windows Phone 8.1 seyyar

Windwos 10 Pro ürünü Perakende Kutu Tam Pakcage ürünü aşağıdaki içerikleri içerir:

- Windwos 10 Pro ürünü Perakende Kutu Tam Pakcage X 1

a). Anahtar yepyeni ve ASLA başka hiçbir tesiste etkinleştirilmedi

b). Orijinal ve kayıt dışı anahtar, yükleme ve çalıştırma yetenekleri olduğu sürece herhangi bir tesiste kullanılabilir

c). Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

Windows 10 Home'u yüklemek için sistem gereksinimleri
İşlemci 1.4 GHz 64 bit işlemci
Veri deposu 512 MB
Hard disk alanı 32 GB
Cihazlar Süper VGA (1024 x 768) veya daha yüksek çözünürlük (isteğe bağlı)

İletişim bilgileri
Sales Manager