products

64 Bit Windows 8.1 Pro Oem Ürün Anahtarı Yükseltme Çoklu Dil İndirin

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 8.1
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
Ürün adı: Microsoft Windows 8.1 Türü: Oem yeni anahtar
Uygulama: windwos 8.1 dil: Çoklu dil desteği
Ürün Tyep: İşletim Sistemi Ürün durumu: Stock
Uygulanabilir: Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Tablet PC İşletim sistemi sürümü: Windows 8.1 Pro 32/64 bit
RAM: 1 bit 32 bit için, 2 GB 64 bit için Sabit disk: 32 bit için 16 GB, 64 bit için 20 GB
Vurgulamak:

microsoft 8.1 product key

,

windows 8.1 activation code


Ürün Açıklaması

64 Bit Windows 8.1 Pro Oem Ürün Anahtarı Yükseltme Çoklu Dil İndirin

Güncelleştirme:

8 Nisan 2014'te Microsoft, tüm geçmiş güncellemeleri ve yeni özellikleri içeren "Windows 8.1 Güncelleştirmesi" ni yayımladı. Microsoft Başkan Yardımcısı Joe Belfiore tarafından 23 Şubat 2014 tarihinde Mobile World Congress'te tanıtıldı ve 2 Nisan'da Microsoft’un Build konferansında detaylı olarak açıklandı. Belfiore, güncelleştirmenin Windows için minimum sistem gereksinimlerini azaltacağını belirtti, 1 GB RAM ve 16 GB depolama alanı olan cihazlarda. Windows 8.1'in aksine, bu toplu güncelleştirme Windows Update aracılığıyla dağıtılır ve Windows 8.1 için daha fazla düzeltme eki alabilmek için yüklenmelidir.

Nisan 2014’te, Microsoft’un Terry Myerson’ı 2014 yapımı konferansında, masaüstü tarzı pencerelerde Metro tarzı uygulamaları çalıştırma yeteneği ve kullanılan Başlat menüsü tasarımı arasında bir uzlaşma yaratan gözden geçirilmiş bir Başlat menüsü de dahil olmak üzere Windows 8.1 için daha fazla kullanıcı arayüzü değişikliği açıklandı. Windows 7 ve Başlat ekranında, uygulama sütunlarını uygulama sütunlarını görüntülemek için kullanılabilecek bir saniye ile ilk sütundaki uygulama listesini birleştirerek. Myerson, bu değişikliklerin gelecekteki bir güncellemede gerçekleşeceğini, ancak daha fazla ayrıntılandırmadığını belirtti. Microsoft ayrıca, ortak bir kod temeli paylaşırken Windows Runtime uygulamasının Windows Phone 8.1 ve Xbox One'a aktarılabildiği "Evrensel Windows uygulamaları" olarak bilinen bir kavramı da tanıttı. Windows'un uygulama ekosistemini Windows Phone ile tamamen birleştirmese de, geliştiricilerin her platformdaki uygulama sürümleri arasında veri senkronize etmesine ve bir uygulamanın Windows, Windows Phone ve Xbox One sürümlerine bir uygulamada erişim sağlamasına olanak tanır. tek bir alım.

Microsoft, ilk olarak bu güncelleştirmeyi yüklemeyen kullanıcıların 13 Mayıs 2014'ten sonra başka bir güncelleştirme almayacağını açıkladı. Ancak, bu sürenin karşılanması zor oldu: Windows 8.1 Güncelleştirmesi'nin Windows Server Update Services (WSUS) aracılığıyla dağıtılması kısa bir süre sonra devre dışı bırakıldı belirli sunucu yapılandırmalarında WSUS'yi bir bütün olarak kullanma yeteneğini etkileyen bir hatanın bulunmasının ardından yayımlanması. Microsoft daha sonra sorunu çözdü, ancak kullanıcılar güncellemenin yüklenemeyeceğini bildirmeye devam etti. Microsoft'un sorunu çözme girişimi, Microsoft’un 30 Haziran 2014’e kadar son tarihini daha da ileri sürdüğü noktaya kadar etkili değildi. Güncelleştirmedeki BSOD sorununu gidermek için güncellemeler.

dağılım:

Microsoft, Windows 8'i Windows 8 için "yükseltme" olarak niteleyen "güncelleme" olarak pazarlar. Microsoft'un destek yaşam döngüsü ilkesi, Windows 8.1'i önceki Windows hizmet paketlerine benzer şekilde ele alır: 12 Ocak 2016'dan sonra destek ve Windows güncelleştirmelerine erişimin sürdürülmesi gerekir.

Windows 8, Windows 8 Pro ve Windows RT'nin perakende ve OEM kopyaları Windows Mağazası'ndan ücretsiz olarak yükseltilebilir. Bununla birlikte, toplu lisans müşterileri, TechNet veya MSDN aboneleri ve Windows 8 Enterprise kullanıcıları, Windows 8.1 için bağımsız yükleme medyası edinmeli ve yerinde yükseltme veya temiz yükleme olarak geleneksel Windows kurulum işlemi yoluyla yüklemelidir. Bu, Windows 8.1'e özgü bir ürün anahtarı gerektirir.

Windows Mağazası'ndan yükseltme yapmak, her makinenin 2–3,6 GB kadar büyük bir yükseltme paketi indirmesini gerektirir. Geleneksel Windows hizmet paketlerinden farklı olarak, bir kez indirilip gerektiği kadar yüklenebilen bağımsız yükleyici, Windows 8.1'e özgü bir ürün anahtarı gerektirir. yöntemi, Microsoft, Windows 8.1 için otomatik bir indirme işleminde aşamaya başladı.

Windows 8, şu anda bir Windows 8 lisansına sahip olmayanlar için çevrimiçi yükseltmenin yanı sıra perakende satışında Windows 8.1 olarak yeniden yayımlandı. Windows 8.1'in perakende kopyaları, yalnızca işletim lisansları olan perakende satışa sunulan Windows 8 perakende kopyalarının aksine, mevcut işletim sistemlerinden bağımsız olarak herhangi bir bilgisayara yüklenebilecek "Tam" lisansları içerir. Microsoft, değişikliğin müşteri geri bildirimlerine yanıt olduğunu ve kullanıcılar için daha fazla esneklik sağladığını belirtti. Windows 8.1'in perakende kopyaları için fiyatlandırma aynı kaldı.

Bing içeren Windows 8.1, Bing gibi Microsoft Hizmetlerinin "son kullanıcı kullanımını teşvik ederken, düşük maliyetli Windows aygıtlarının üretimini daha da teşvik etmek amacıyla Microsoft tarafından Mayıs 2014'te tanıtılan düşük maliyetli Windows SKU'sudur onedrive". Internet Explorer’da varsayılan olarak ayarlanan ve OEM’ler tarafından değiştirilemeyen, Microsoft’un Bing arama motoru tarafından desteklenmektedir. Ancak, bu kısıtlama, varsayılan arama motorunu serbestçe değiştirebilen son kullanıcılar için geçerli değildir. Aksi halde ve işlevsel olarak Windows 8.1'in temel sürümüyle aynıdır.

İletişim bilgileri
Sales Manager