products

Orijinal Microsoft Windows 7 Lisans Anahtarı Pro Perakende Kutusu Tam Paketi

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 7
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, PayPal
Detay Bilgi
Özgün: Evet Ürün Tyep: İşletim Sistemi
Uygulanabilir: Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Tablet PC İşletim sistemi sürümü: Windows 8.1 32/64 bit
RAM: 1 bit 32 bit için, 2 GB 64 bit için Sabit disk: 32 bit için 16 GB, 64 bit için 20 GB
Ürün durumu: Stock Türü: Oem yeni anahtar
Vurgulamak:

microsoft 7 license key

,

windows 7 professional license


Ürün Açıklaması

Microsoft Windows 7 Pro ürün açıklaması

- Microsoft Windows 7 Pro Perakende Kutusu Tam Paketi X 1


Windows 7 Kurumsal
Bu sürüm, pazarın işletme segmentini hedef aldı ve Microsoft ile Yazılım Güvencesi sözleşmesi olan şirketlere toplu lisans yoluyla satıldı. [1] Ek özellikler arasında Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi (MUI) paketleri, BitLocker Sürücü Şifrelemesi ve UNIX uygulama desteği bulunmaktadır. [1] Perakende veya OEM kanalları üzerinden kullanılamaz, bu sürüm Microsoft Yazılım Güvencesi (SA) aracılığıyla dağıtılmaktadır. [1] Sonuç olarak, disksiz düğümlerin (disksiz PC'ler) çalıştırılmasına izin veren bir lisans ve Birim Lisans Anahtarı (VLK) üzerinden aktivasyona izin veren bir lisans dahil olmak üzere, yalnızca SA ile ilgili bazı avantajlar içerir.

Microsoft Windows 7 Pro uygulaması

Çevrimiçi hizmetler ve işlevler

Dosya yönetimi için "Kütüphaneler" olarak bilinen yeni bir sistem eklendi; kullanıcılar dosyaları birden fazla klasörden bir "Kütüphane" ye toplayabilir. Varsayılan olarak, kullanıcının kişisel klasörü ve her biri için Ortak klasöründen oluşan Belgeler, Resimler, Müzik ve Video gibi kategoriler için kütüphaneler oluşturulur. Sistem ayrıca Ev Grubu olarak bilinen yeni bir ev ağı sisteminin bir parçası olarak kullanılır; ağa bir şifre ile cihazlar eklenir ve dosyalar ve klasörler Ev Grubu'ndaki diğer tüm cihazlarla veya belirli kullanıcılarla paylaşılabilir. Varsayılan kitaplıklar, yazıcılarla birlikte varsayılan olarak paylaşılır, ancak kişisel klasör diğer kullanıcılar tarafından salt okunur erişime ayarlıdır ve Genel klasöre herkes tarafından erişilebilir

İşlemci mimarisi ve dil aynıysa ve sürümleri eşleşiyorsa, Windows Vista'dan Service Pack 1 ile Windows 7'ye yerinde yükseltme desteklenir (aşağıya bakın). [1] [3] [18] Yerinde yükseltme, Windows'un önceki sürümlerinde desteklenmez; bu makinelerde Windows 7'ye geçmek için temiz bir kurulum, yani eski işletim sisteminin kaldırılması, Windows 7'nin yüklenmesi ve önceden kurulmuş tüm programların yeniden kurulması gerekir. Windows Kolay Aktarım bu işlemde yardımcı olabilir.

Microsoft Windows 7 Pro özellikleri

Bunlar tam sürümler değil, bu nedenle yükseltilecek her makinenin çalışması için önceki Windows sürümlerinden birine sahip olması gerekir. [22] Amerika Birleşik Devletleri'nde bu teklif Aralık 2009'da sona ermiştir. [23] Ekim 2010'da, Windows 7'nin yıldönümünü kutlamak için Microsoft bir kez daha Windows 7 Home Premium Family Pack'i sınırlı bir süre kullanıma sunarken, sarf malzemeleri sürdü.

Microsoft Windows 7 Pro avantajı

Microsoft ayrıca, Windows Anytime Upgrade aracını kullanarak Windows 7'nin daha düşük bir sürümünden daha üst bir sürümüne yerinde yükseltmeleri destekledi. [1] Halihazırda üç perakende satış seçeneği mevcut (şu anda N versiyonunun önceki kurulumlarında kullanılıp kullanılamayacakları henüz belli değil). [27] Anytime Upgrade sürümlerinin hiçbir aile paketi sürümü yoktur. Yerinde yükseltmeyi gerçekleştirmek için Ürün Anahtarını Standart yükseltme sürümünden kullanmak mümkündü (örn. Home Premium'dan Ultimate'a)

Windows 7 Pro'yu kurmak için sistem gereksinimleri
İşlemci PAE, NX ve SSE2 desteği ile 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
Veri deposu 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
Hard disk alanı 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
Grafik kartı WDDM sürücüsü olan Microsoft DirectX 9 grafik cihazı

İletişim bilgileri
Sales Manager