products

Çok Dilli PC 32 GB Microsoft Windows 10 Lisans Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 10 Pro
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, Paypal
Detay Bilgi
Ürün adı: 03307 Microsoft Windows 10 Ana Sayfası Dil: Çoklu Dil
tip: İşletim sistemi Ürünlerin Durumu: Stok
işletim sistemi: Windows10 Home, Win10 Pro İçin geçerli: Masaüstü bilgisayar, Tablet PC, Dizüstü bilgisayar
Sabit disk alanı: 32 GB'den fazla Veri deposu: 32 bit için 1 GB, 64 bit için 2 GB
Vurgulamak:

microsoft office 2010 key code

,

office 2010 professional key


Ürün Açıklaması

Microsoft Windows Ürün Anahtarı Windows 10 Pro Kutu 2 GB RAM 64 Bit 1 GHz Kod Numarası 03307

Windwos 10 Pro ürün uygulaması

New releases of Windows 10, called feature updates,[22] are released twice a year as a free update for existing Windows 10 users. Özellik güncellemeleri adı verilen yeni Windows 10 sürümleri, [22] yılda iki kez mevcut Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz güncelleme olarak yayınlanır. Each feature update contains new features and other changes to the operating system.[47] Her özellik güncellemesi yeni özellikler ve işletim sistemindeki diğer değişiklikleri içerir. [47] The pace at which a system receives feature updates is dependent on the release branch from which the system downloads its updates. Bir sistemin özellik güncellemelerini alma hızı, sistemin güncellemelerini indirdiği sürüm şubesine bağlıdır. Windows 10 Pro, Enterprise and Education can optionally use a branch that receives updates at a slower pace. Windows 10 Pro, Enterprise ve Education isteğe bağlı olarak güncelleştirmeleri daha yavaş alan bir şube kullanabilir. These modes can be managed through system settings, Windows Server Update Services (WSUS), Windows Update for Business, Group Policy or through mobile device management systems such as Microsoft Intune. Bu modlar sistem ayarları, Windows Server Update Services (WSUS), Windows Update for Business, Grup İlkesi veya Microsoft Intune gibi mobil aygıt yönetim sistemleri aracılığıyla yönetilebilir.

 

- Windwos 10 Pro Kutu Tam Paket X 1

 

 

Windows 10 S is a feature-limited edition of Windows 10 designed primarily for low-end devices in the education market. Windows 10 S, eğitim pazarındaki öncelikli cihazlar için tasarlanmış Windows 10'un özelliklerle sınırlı bir sürümüdür. It has a faster initial setup and login process, and allows devices to be provisioned using a USB drive with the "Set Up School PCs" app. Daha hızlı bir ilk kurulum ve giriş işlemine sahiptir ve cihazların "Okul Bilgisayarlarını Kur" uygulamasıyla bir USB sürücü kullanılarak sağlanmasına izin verir. Windows 10 S only allows the installation of software (both Universal Windows Platform and Windows API apps) from Microsoft Store, although command line programs or shells (even from Microsoft Store) are not allowed. Windows 10 S, Microsoft Store'dan yalnızca yazılımların (hem Universal Windows Platform hem de Windows API uygulamaları) yüklenmesine izin verir, ancak komut satırı programlarına veya kabuklarına (Microsoft Store'dan bile) izin verilmez. System settings are locked to allow only Microsoft Edge as the default web browser with Bing as its search engine. Sistem ayarları, Bing'in arama motoru olarak varsayılan web tarayıcısı olarak yalnızca Microsoft Edge'e izin verecek şekilde kilitlenmiştir. The operating system may be upgraded to Windows 10 Pro for a fee, to enable unrestricted software installation. Sınırsız yazılım yüklemesini sağlamak için işletim sistemi bir ücret karşılığında Windows 10 Pro'ya yükseltilebilir. All Windows 10 S devices include a free one-year subscription to Minecraft: Education Edition. Tüm Windows 10 S cihazları, Minecraft: Eğitim Sürümü'ne bir yıllık ücretsiz abonelik içerir. Critics have compared the edition to Windows RT, and have considered it to be a competitor to Chrome OS. Eleştirmenler sürümü Windows RT ile karşılaştırdı ve Chrome OS için bir rakip olduğunu düşündüler.

 

Mobil Kurumsal
Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri sağlar ve BT tabanlı kuruluşlara Windows 10 Enterprise'a benzer şekilde yardımcı olur, ancak mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Windwos 10 Pro ürün özellikleri

 

a). a). The Windows 10 Home can be used on any computers and laptops as long as these devices are capable to install and run. Windows 10 Home, bu cihazlar yüklenip çalışabildiği sürece tüm bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilir.

 

b). b). The key can be also used on : Anahtar ayrıca şu durumlarda da kullanılabilir:

 

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

 

2. yeni dizüstü bilgisayar ve işletim sistemi olmadan dizüstü veya bilgisayar yeni sabit disk ile (hiçbir işletim sistemi dahil)

 

3. Önceki sürümü kaldırın

 

4. 32 bit ve 64 bit sistemi

 

d). d). The key is valid for multi languages : English , German , French , Spanish , Italian , etc. Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

 

Windwos 10 Pro ürün özellikleri

As with previous versions of Windows since Windows XP, all Windows 10 editions for PC hardware have "N" and "KN" variations in Europe and South Korea that exclude certain bundled multimedia functionality, including media players and related components, in order to comply with antitrust rulings. Windows XP'den bu yana önceki Windows sürümlerinde olduğu gibi, PC donanımı için tüm Windows 10 sürümlerinde, Avrupa ve Güney Kore'de, medya oynatıcılar ve ilgili bileşenler de dahil olmak üzere belirli paketli multimedya işlevlerini hariç tutan "N" ve "KN" varyasyonları bulunur. antitröst kararları. The "Media Feature Pack" can be installed to restore these features.[31] Bu özellikleri geri yüklemek için "Medya Özellik Paketi" kurulabilir. [31]

As with Windows 8.1, a reduced-price "Windows 10 with Bing" SKU is available to OEMs; Windows 8.1'de olduğu gibi OEM'ler için düşük fiyatlı "Bing'li Windows 10" SKU'su mevcuttur; it is subsidized by having Microsoft's Bing search engine set as default, which cannot be changed to a different search engine by OEMs. OEM'ler tarafından farklı bir arama motoruna değiştirilemeyen Microsoft'un Bing arama motoru varsayılan olarak ayarlanarak desteklenir. It is intended primarily for low-cost devices, and is otherwise identical to Windows 10 Home.[32] Öncelikle düşük maliyetli aygıtlar için tasarlanmıştır ve aksi takdirde Windows 10 Home ile aynıdır. [32]

In May 2017, it was reported that Microsoft had, as part of its partnership with China Electronics Technology Group, created a specially-modified version of Windows 10 Enterprise designed for use within branches of the Chinese government. Mayıs 2017'de Microsoft'un China Electronics Technology Group ile olan ortaklığının bir parçası olarak, Çin hükümetinin şubelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış Windows 10 Enterprise'ın özel olarak değiştirilmiş bir sürümünü oluşturduğu bildirildi. This version is pre-configured to "remove features that are not needed by Chinese government employees", and allow the use of its internal encryption algorithms. Bu sürüm, "Çinli hükümet çalışanları tarafından ihtiyaç duyulmayan özellikleri kaldırmak" ve dahili şifreleme algoritmalarının kullanımına izin vermek için önceden yapılandırılmıştır.

 

Windwos 10 Pro ürün avantajı

Ücretsiz yükseltme

At the time of launch, Microsoft deemed Windows 7 (with Service Pack 1) and Windows 8.1 users eligible to upgrade to Windows 10 free of charge, so long as the upgrade takes place within one year of Windows 10's initial release date. Lansman sırasında Microsoft, Windows 10'un (Service Pack 1 ile) ve Windows 8.1 kullanıcılarının, Windows 10'un ilk çıkış tarihinden itibaren bir yıl içinde Windows 10'a ücretsiz yükseltme yapmaya uygun olduğunu düşündü. Windows RT and the respective Enterprise editions of Windows 7, 8, and 8.1 were excluded from this offer. Windows RT ve Windows 7, 8 ve 8.1'in ilgili Enterprise sürümleri bu teklifin dışında bırakıldı.

Windows 10 ücretsiz yükseltme matrisi
(uygunluğun ilk yılı için)
Windows sürümü ve sürümü Windows 10 sürümü
Windows 7 Başlangıç Ev
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Professional profesyonel
Windows 7 Ultimate
Bing ile Windows 8.1 Ev
Windows 8.1
Windows 8.1 Pro profesyonel
Windows Phone 8.1 seyyar
 

 

 

Windwos 10 Pro ürünü Perakende Kutu Tam Pakcage ürünü aşağıdaki içerikleri içerir:

 

- Windwos 10 Pro ürün Perakende Kutusu Tam Pakcage X 1

 

a). a). The key is brand new and has NEVER been activated on any other facilities Anahtar yepyeni ve ASLA başka hiçbir tesiste etkinleştirilmedi

 

b). b). Genuine and unregistered key , can be used on any facilities as long as they are capable to install and run Orijinal ve kayıt dışı anahtar, yükleme ve çalıştırma yetenekleri olduğu sürece herhangi bir tesiste kullanılabilir

 

c). c). The key is valid for multi languages : English , German , French , Spanish , Italian , etc. Anahtar çoklu diller için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, vb.

 

 

Windows 10 Home'u yüklemek için sistem gereksinimleri
İşlemci 1.4 GHz 64 bit işlemci
Veri deposu 512 MB
Hard disk alanı 32 GB
Cihazlar Süper VGA (1024 x 768) veya daha yüksek çözünürlük (isteğe bağlı)

 

 

 

Çok Dilli PC 32 GB Microsoft Windows 10 Lisans Anahtarı

İletişim bilgileri
Sales Manager